דרגון בול Z לצפייה ישירה


דרגון בול

פרק 1-גוהן הקטן הוא ילד מפונק

ילדו של סון גוקו, סון גוהן הולך לאיבוד. אביו גוקו יצא לחפש אחריו. גוהן הוא ילד קטן ובכיין אך מתברר שיש לו כוחות מיוחדים. באותו הזמן מגיע לכוכב לוחם מסתורי, חזק במיוחד משבט הסאיאה המחפש אדם ושמו קקרוטו.

צפייה ישירה:

פרק 2- העבר של גוקו

גוקו וגוהן נסעו לביתו של המורה לאמנויות לחימה של גוקו, קאמה סן נין בכדי לבקר את החבורה שחיפשה אחר הדרגון בול לפני כמה שנים. בזמן שאלו נהנים מפגישתם, הגיע הלוחם המסתורי במפתיע. הלוחם הוא משבט ה"סאיאה" שעבודתם היא סחר בכוכבים לאחר הכחדת האוכלוסייה המקומית בכוכב. מתברר שהוא האח של גוקו, וכדי לשכנע את גוקו לחזור ולעזור במשימות שבט ה"סאיאה", הוא חוטף את גוהן, בנו של גוקו.

צפייה ישירה:

פרק 3- הצמד החזק בעולם

ראדיץ חוטף את גוהן. ומוכן לשחררו בתנאי שגוקו יהרוג מאה איש. כדי להילחם ברדיץ ולשחרר את בנו, סון גוקו משתף פעולה עם פיקורו.

צפייה ישירה:

פרק 4- התכסיס של פיקורו

גוקו ופיקורו יוצאים להלחם ברדיץ, במטרה לשחרר את גוהן. ראדיץ חזק וזריז משניהם. לפיקורו יש תכסיס מיוחד והוא מנסה אותו כנגד ראדיץ.

צפייה ישירה:

פרק 5- גוקו מת הסיכוי האחרון

גוקו נהרג בקרב מול ראדיץ, הזנים מתכוונים להשמיד את האנושות על כדור הארץ. האם יש לכדור הארץ תקווה ללא גוקו? איך ייכנס דרגון בול לתמונה?

צפייה ישירה

פרק 6- קרב בעולם הבא

פיקורו לוקח תחת חסותו את סון גוהן כדי לאמנו ולשפר יכולתיו. סון גוקו המת יוצא בדרכו את המלך קאיו בעולם הרוחות.

פרק 7- האימונים הקשים של גוהן

פיקור מאמן את גוהן וכחלק מהאימונים משאירו לבד במדבר. גוהן ממשיך במסעו אל המלך קאיו.

פרק 8- בליל ירח מלא גוהן משנה

גוהן נעזב באמצע המדבר. צ"יצ"י ובורמה מגיעים לביתו של קאמה סן נין ומתבשרים על מותו של גוקו. אם עלות הירח משנה גוהן את צורתו לדמות מפלצת נוראית. מתברר שירח מלא גורם לסאיאהנים בעלי הזנב לשנות צורתם. פיקורו הורס את הירח ותולש את זנבו של גוהן.

פרק 9- סליחה אדון רובוט

גוהן מנסה לשרוד בשממה ונופל למערת חול, שם הוא פוגש ברובוט ישן ונקשר אליו כאל חבר. גוקו ממשיך בדרכו אל המלך קאיו.

פרק 10- אל תבכה גוהן

קרירין והחבורה מוצאים את ימצ"ה משחק בייסבול ומגייסים אותו לאימונים לקראת בואם של אנשי הסאיאה. גוהן ממשיך לנסות לשרוד לבד בשממה.

פרק 11- אדון החלל הכל יכול מתעורר

אדוני החלל בדרכם לכדור הארץ נעצרים כדי ללכוד כוכב אחר, כדי למכור אותו לכל המרבה במחיר.

פרק 12- תנומה בדרך הנחש

גוקו ממשיך בדרכו אל המלך קאיו, ומקבל טרמפ שמקצר לו את הדרך, או אולי לא? בינתיים, טין שן האן גם הוא ממשיך להתאמן, ונפגש עם בורמה וקרירין.

פרק 13- אל תקטוף הפירות הקסומים

גוקו ממשיך במסעו אל המלך קאיו לשם אימונין באמנויות לחימה. מדרך הנחש , באמצע הדרך הוא מגיע לגהינום. גוקי פוגש את שני השדים, השומרים של הגיהנום וכדי לחזור לדרך הנחש, מתמודד מולם בכל מיני משחקים.

פרק 14- נסיכת הנחשים מארחת

גוקו בדרכו אל המלך קאיו נכנס לארמונה של נסיכת הנחשים וטועם מהאירוח המיוחד שלה.

פרק 15- הבריחה מפיקורו

גוהן חי במדבר והופך להיות חזק יותר. יום אחד מתגלה בפניו חוף ים והוא מחליט להפליג ולהיפגש עם אמו. פיקורו מרגיש שגוהן בורח ויוצא לחפשו. אולם גוהן נעלם בים.

פרק 16- רוץ גוהן להר פאוז, צ"יצ"י

גוהן מגיע לחוף ופוגש כמה ילדים יתומים שגרים לבד בכפר. גוהן מחליט להמשיך במסעו לפגוש באימו ובעזרת הילדים הוא מגיע לביתו.

פרק 17- עיר ללא עתיד

פיקור ממשיך לאמן את גוהן. קרירין, יאמצ"ה, טין שן ושיאצו. הם יוצאים למסע בזמן להילחם נגד בני הסאיאה.

פרק 18- סוף שביל הנחש

גוקו מחפש את המלך קאיו ופוגש את בבלס. פיקור ממשיך לאמן את גוהן.

פרק 19- מלחמה בכוח המשיכה

גוקו נופל אל כוכב הלכת של המלך קאיו. לאחר אי הבנה ראשונית, המלך מסכים לאמן את גוקו אך תחילה עליו לתפוס את חיית המחמד של המלך, השימפנזה בבלס. פיקורו ממשיך לאמן את גוהן.

פרק 20- החייאת אגדת הסיאה

גרדורי, עוזר דמוי חרגול של המלך קאיו, מגיע אל כוכב כדי לסייע לגוקו באימוניו. המלך קאיו מספר לגוקו על התפתחות שבט הסאיאה ועל התנהגותו האיומה שהביאה לסופו הטרגי.

פרק 21- הפלישה לכדור הארץ

קאיו עורך מבחן סופי לגוקו ומחליט שהוא מוכן לחזור לכדוה"א. שן רון הדרקון מחזיר אותו לחיים והוא מתחיל לחזור לכדוה"א. פלישת שבט הסאיאה מתחילה.

פרק 22- סאיבים עולים מן האדמה

אנשי תקשורת ומשטרה מנסים להבין מה קרה לכדוה"א. יג"רובה מנסה להסביר להם שמדובר בפלישה מהחלל אבל כולם לועגים לו. קרירין, פיקורו, וגוהן נערכים לעימות חזיתי עם וגיטה ונאפה. וגיטה ונאפה מוציאים את הנשק הסודי שלהם: שישה זרעים שנטמנים באדמה ומצמיחים שישה רובוטים שנקראים סאיבים ומטרתם לחסל את שלושת החברים.

פרק 23- הסאי-באי-מנים נורא חזקים

פיקורו, קרירין וגוהן עומדים להילחם שהסאיאהנים הוציאו מן האדמה. מצטרפים אליהם טין שן הן ושיאצו. יאמצ"ה נהרג.

פרק 24- היה שלום, טין שן הן

הקרב הקטלני להצלת העולם נמשך. אחרי מאמץ גדול, מחסלים פיקורו וחבורתו את כל הסאיבאי-מנים. הקרב נגד נאפה מתחיל. הסאיאהנים חזקים יותר ממה שציפו פיקורו וחבריו. לוחמי כדור הארץ במצב עגום. נאפה לא נפגע כלל אך שיאצו נהרג.

פרק 25- המאמץ האחרון של טין שן הא

טין שן האן מנסה לנקום בנאיף הרשע לאחר ששיאצו הקטן נהרג בקרב עימו. גם פיקורו וקרירין מנסים להילחם בנאיף אבל הוא בלתי מנוצח. כולם מחכים לגוקו שמבושש להגיע.

פרק 26- ניהרג בעוד שלוש שעות

מקיטה ונאפה נותנים ללוחמים את האפשרות להמתין שלוש שעות עד שגוקו יבוא להצילם. באם בתום שלוש השעות הוא לא יגיע, הם יהרגו את שלושתם.

פרק 27- גוקו קרב עוד ועוד

פיקורו וגוהן נלחמים ככל יכולתם נגד מקיטה ונאפה האכזריים. כולם מחכים לגוקו.

פרק 28- בני הסאיאה משתוללים

גוקו מאחר להגיע. גוד ופיקורו מתים. גוקו מגיע סוף סוף להציל את גוהן וקרירין ונלחם עם נאפה.

פרק 29- מתקפת הקאיו

גוקו ונאפה נלחמים בקרב איתנים לחיים או מוות. כשנאפה נכשל במשימה, מקיטה תופס את מקומו בנסיון להכריע את גוקו.

פרק 30- מתקפת קאיו משולשת

הקרב בין גוקו למקיטה מתחיל, במסגרתו גוקו משתמש במתקפות קאיו.

פרק 31- מקיטה עובר שינוי

סאן גוקו נאבק במקיטה בחוזקה. כדי לנצח את סאן גוקו, מקיטה הופך עצמו לקוף.

פרק 32- כנגד כול הסיכויים

מקיטה הופך לקוף אכזרי ולסאן גוקו אין הרבה סיכויים נגדו. הוא מנסה להילחם במקיטה בעזרת עוצמת כח התעוזה.

פרק 33- אבא, אל תמות

מקיטה שהפך לקוף, מביס את סון גוקו. אבל אז מגיעים למקום סון קרירין ויג"ירובה. הם חותכים לקוף את הזנב, מקיטה חוזר לגודלו הטבעי אך עדיין חזק מהם. סון גוקו עושה מאמץ אחרון ומעביר לקרירין את כדור הדרגון בול, בתקווה שהוא יצליח להביס בעזרתו את מקיטה.

פרק 34- חסל אותו קרירין

מקיטה נלחם בסון גוהן ובקרירין, למרות שקרירין קיבל את כדור הדרגון הוא לא מצליח לחסל את מקיטה. החבורה של מסטר רושי, קאמה סאן נין, מחליטה לצאת לאזור הקרב בחללית.

פרק 35- הסיכוי האחרון

קרב איתנים בין מקיטה לבין גוהן , גוהן נהפך לקוף גדול. מקיט תולש את זנבו של גוהן וכך גוהן מאבד את כוחו. מקיטה מנסה להימלט בספינת החלל שלו.

פרק 36- בואו, נלך לכוכב של פיקורו

החברים מגיעים לאסוף את פצועי הקרב. קרירין מעלה את האפשרות להחזיר את המתים לחיים והם נעזרים במלך לפטון כדי לקבל מידע על כוכב נאמק.

פרק 37- חפש את החללית

למרות שמקיטה ברח ישנו חשש שהוא יחזור. לכן החברים מחליטים להגיע לכוכב נאמק לשם הבאת כדורי דרגון בול נוספים. פופו עוזרו של גוד מציע להשתמש בחללית של גוד, עמה הגיע לכדור הארץ.

פרק 38- יוצאים לכוכב נאמק

בורמה משפצת את החללית של גוד ומכינה אותה ליציאה לנאמק. סון גוהן מעוניין להצטרף. בורמה לומדת מפופו את שפת הנאמק.

פרק 39- ידידים או אויבים

לאחר שבוע ימים בחללית, בורמה מתחילה להשתעמם. השעמום מופר כאשר חללית תאומה תוקפת אותם ומסתבר שיש בתוכה חבורת ילדים משונה.

פרק 40- האם זה נכון?

בורמה, קרירין וגוהן נמצאים בחללית מראה. תחילה נוסעיה עוינים אותם, אולם לאחר שבורמה מצילה את כולם משדה מטאורים וקרירין וגוהן מצילים את ילדי החללית מקריסת התקרה, כולם מתיידדים. נוסעי החללית מספרים להם על קיצור דרך לכוכב נאמק ועל פריז הרשע. מקיטה נוחת סוף סוף, אך מצבו הבריאותי קשה.

פרק 41- חייזרים טובי לב

בורמה, קרירין וגוהן מגיעים לכוכב הלכת נאמק, שם באים לעזרתם שני יצורים טובי לב בשם זאקרו ורייטי. רייטי יוצא עם שלושת החברים לחפש אחר הדרגון בולז הנמצאים בכוכב ויחד הם מוצאים שלושה הודות לגבורתו של גוהן. מצבו הבריאותי של מקיטה עדיין קשה. גוקו משתעמם בבית החולים.

פרק 42- הכוכב פריזר מס" 79

קרירין גוהן ובורמה נלחמים בענק בעבור הדרגון בול. איש אינו יודע היכן גוקו. מקיטה שב לתחייה.

פרק 43- החברים מוצאים את כל הדרג

קרירין גוהן ובורמה מחפשים את שאר כדורי הדרגון בול. הם מגלים שראיטי וזאקרו אינם מי שחשבו, ומקיטה יוצא לכוכב נאמק.

פרק 44- אוייב חדש

רייטי וזאקרו מנסים לחטוף את ספינת החלל של בורמה והאחרים, לאחר שגרמו להם לחשוב שהם נימצאים בכוכב נאמק.כאשר החבורה מגלה זאת הם בורחים ומגיעים לכוכב נאמק האמיתי ורואים שם את מקיטה ואת פריז.

פרק 45- כוח מדהים

קרירין גוטן ובורמה מגלים שמקיטה הגיע לכוכב נאמק. בינתיים צ"ואי נשלח להילחם במקיטה ופריז. זרבון ודדוריו מגלים שהכוח של מקיטה עולה על שלהם בהרבה. לאחר שמקיטה מנצח את צ"ואי, הוא הולך לחפש את דרגון בול. בזמן שבורמה קרירין וגוטן מנסים להתחבא, מישהו מתקרב.

פרק 46- עד קצה היקום: הפרק בדיבוב יפנית עם תרגום עברית

גוהן, קרירין ובורמה הגיעו לכוכב לכת "נמק". שם נמצאים חיזרים חזקים יותר ממקיטה. ארבעת הדרגון בולים הגדולים של כוכב נמק כבר בידיהם. קורירין וגוהן עוקבים אחריהם ונבוכים בגלל כוחם הרב של יריביהם. בכדור הארץ, גוקו המאושפז שומע סיפור על כוכב נמק מקאמה-סן-נין ששמע אותו מבורמה.

פרק 47- הנמקים מתנגדים לפריז

בכוכב נמק, גוהן וקרירין שהלכו בעקבות הלוחמים הזרים והחזקים, מוצאים אותם בכפר הנמקי. הלוחמים מאיימים על הנמקים שיעבירו להם את הדרגון בול. הלוחמים הנמקים ששומרים על כוכב נמק מגיעים, אבל אל מול הלוחמים הרעים האדירים, האם לנמקים יש סיכוי לנצח?!

פרק 48- דדוריו הנורא

הלוחמים הזרים והחזקים בכוכב נמק , מאיימים על הנמקים והורגים אותם. גוהן נלחם מולם כדי להציל את הילד הנמקי, למרות ידיעתו שאין לו סיכוי לנצח אותם. דדריו ממשיך לרדוף אחריהם.

פרק 49- מקיטה נגד דדוריו

קרירין וגוהן שהצילו את הילד הנמקי בורחים מדדריו. בקושי רב הם נחלצים מהסכנה וחוזרים לבורמה. מקיטה שחש כי דודריו פועל לבדו ובא אליו כדי להלחם איתו. מקיטה שנעשה חזק מאוד שומע מדדריו שפריז בעצמו חיסל את כוכב מקיטה ואת כל הסאיאנים. כעסו של מקיטה כלפי פריז הולך ומתגבר.

פרק 50- סון גוקו קורא לעזרה

בכוכב נמק, גוהן וקרירין שהצילו את הילד הנמקי, בורחים מדדוריו ונמצאים בדרך החזרה לבורמה. הם רואים שגם מקיטה נמצא בכוכב נמק וכמעט כבתה להם התקווה. אך הם שמחים לשמוע מבורמה כי גוקו יגיע עוד מעט. באותו הזמן, גוקו בחלל, מתקשה במסעו לכוכב נמק בגלל תאונה שקרתה לחללית. גם מקיטה מתחיל להפעיל את כוחו שלו כדי להשיג את הדרגון בול. מה יקרה לכוכב נמק, ומתי גוקו יגיע לכוכב נמק?

פרק 51- לוחמים נאספים אצל המלך קאיו

בכוכב נמק, ילד נמקי ושמו דנדה שניצל בעזרת גוהן וקרירין חושף את סודם של הנמקים. כדי לשמור על נמק ועל הדרגון בול, הוא מדריך את קרירין איך להגיע אל הסבא הכי גדול שיצר את כל הנמקים ואת הדרגון בול. פריז וכנופייתו מתפרעים בכוכב והורגים נמקים, וכך גם מקיטה, אך הוא יוצא נגד פריז. אותו הזמן גוקו שט בחללית לכוכב נמק ומתאמן בחזקה. קאיו קורא לגוקו בטלפטיה, ומסביר שכל החברים של גוקו שנהרגו הגיעו להתאמן אצלו.

פרק 52- מקיטה נגד זרבון

אצל המלך קאיו, ימצ"א, טין שן הן, שיאצו ופיקורו, מבקשים להתאמן באימון חזק יותר מאשר זה שקיבל גוקו. גוקו באמצע מסעו לכוכב נמק, מדבר עם קאיו ומקבל הוראה ממנו שלא להתקרב אל פריז כי העוצמה שלו

חזקה מידי. גוקו ממשיך להתאמן בחללית. בכוכב נמק, דנדה וקרירין ממהרים להגיע אל הסבא הגדול של הכוכב, בכדי להציל את הדרגון בול האחרון. בו זמנית מקיטה נלחם נגד זרבון.

צפייה ישירה:

עונה שנייה:

פרק 53 – זארבון משנה צורה –

זרבון ומקיטה נלחמים. זרבון משנה צורה ומפעיל כוחות נסתרים. לרגע קט הוא מביס את מקיטה אבל מקיטה מתחזק ונשבע לנקום בו. באותו זמן דנדה מוביל את קרירין לפגוש את גורו בתקווה שהיא תוכל לעזור לו ולחבריו במלחמתם נגד כוחות הרשע.

צפייה ישירה: http://www.videobb.com/watch_video.php?v=Pc75CdLXfQud

פרק 54 – המתנה של גורו

גורו נותנת לקרירין את כדור הדרגון בול שלה ומעוררת בו אנרגיות רדומות ורבות עוצמה. קרירין מודה לה וממהר לחפש את סון גוהן בתקווה שגורו תחזק גם אותו. פריז מתחילה לחשוש מהתחזקות הסאיאנים ושולחת את זרבון לחפש את מקיטה ולהביא אותו אליה בחיים.

פרק 55- מקיטה חוזר לחיים

אנשי המעבדה של גברת פריז מנסים להחזיר את מקיטה לחיים כדי לדעת היכן הוא מסתיר את כדורי הדרגון בול. אבל מקיטה חוזר, מצליח לברוח ומבטיח שיחסל את פריז . בינתיים יאמצ"ה וטיין שן האן ממשיכים להתאמן אצל קאיו. גם פיקורו צריך להתאמן אבל הוא מתנשא מעל כולם ומחליט שאין לו צורך באימונים.

פרק 56 – צוחק מי שצוחק אחרון –

מקיטה גונב את כדורי הדרגון בול של פריז . עכשיו יש לו שישה כדורים והוא צריך למצוא עוד כדור אחד כדי להשתלט על העולם. הכדור הזה נמצא בידי קרירין שמחפש את סון גוהן כדי לקחת אותו לגורו בתקווה שגורו תגביר את רמת האנרגיה שלו. בו בזמן זרבון ממשיך לחפש את מקיטה וסון גוקו נקלע לסערה אלקטרומגנטית שמסכנת את חייו.

מהפרקים הבאים אני יתן קישור למגהאפלוד

לכל פרק יש לינק נפרד הלינק יובילו אותכם לעמוד ההורדה של הפרק,בישביל להגיע לעמוד הצפייה הישירה לחצו על הכפתור "View In MegaVideo" שמופיע בעמוד ההורדה

תמונה להמחשה :

זה אומר שהפרקים גם להורדה וגם לצפייה ישירה

פרק 57 – מקיטה וששת כדורי הדרגון בול –
לאחר קרב ממושך מקיטה מביס את זרבון. עכשיו יש בידיו שישה כדורי דרגון בול. הוא זקוק לכדור נוסף כדי לשלוט ביקום ולחסל את כדור הארץ. הכדור השביעי נמצא בידי סון גוהן שנמצא בדרכו חזרה לחללית כדי לפגוש את קרירין ואת בורמה. בינתיים מצליח לסון גוקו לעבור בשלום את הסערה האלקטרומגנטית.
פרק 58 – כוח גינאו יוצא לדרך –
פריז ממתינה לכוח ג"יניו בכיליון עיניים. מקיטה מגלה שסון גוהן גנב את כדור הדרגון בול השביעי שלו והוא מחליט לרדוף אחרי קרירין וסון גוהן ולחסל אותם. גוהן משכנע את קרירין למהר לגברת גורו ולבקש ממנה לעורר את הכוחות הרדומים שלו.
פרק 59 – בהצלחה בורמה –
קרירין וגוהן ממהרים לגורו ובינתיים בורמה שומרת על כדור הדרגון בול. אולם הכדור בורח ומתגלגל לתוך הים. בורמה צוללת למים ומסתבכת בקרב עם תמנון ועקרבים. היא מצליחה להתגבר על הסכנות שמתחת למים ולמצוא את הכדור, אולם ברגע שהיא יוצאת מהמים ממתינים לה השליחים של אדון פריז המפחיד ולוקחים אותה אותה בשבי.
פרק 60 – בורמה מיואשת –
רסברי ובלוברי תופסים את בורמה ורוצים להביא אותה לחקירה אצל פריז, אבל בורמה משכנעת אותם לחפש את כדורי הדרגון בול בשביל עצמם. היא מובילה אותם למלכודת ומצליחה לברוח מהם יחד עם כדור אחד.
פרק 61- היו היה פעם
סון גוהן מגיע לגורו והיא מעירה את הכוחות הרדומים שלו.. בינתיים כוחות הג"יניו של פריז מגיעים לכוכב נאמק, וכדי להביס אותם מקיטה משכנע את קיררין וסון גוהן לפעול יחד איתו ולתת לו את אחד מכדורי הדרגון בול.
פרק 62- חבר צוות ג"יניו
קרירין, וגיטה וגוהן נתקלים בצוות ג"יניו, צוות לוחמיו של פריז, שלוקחים מהם את הדרגון בולז. השלישייה מתכוננת להילחם בצוות ג"יניו, ששונא את וגיטה יותר מכול. גוקו בדרך לכוכב נמק.
פרק 63- קסם מעולה או תעלול?
גולדו נלחם בקרירין וגוהן וכמעט מצליח להרוג אותם עד שלפתע וגיטה נחלץ לעזרתם. אולם, עליהם עדיין להתמודד עם שאר כוח ג"יניו. בורמה זועמת על כך שננטשה מאחור ומחכה לבואו של גוקו.
פרק 64- ריקו המרושע, החזק והנורא
ריקו נלחם במקיטה וקרירין ופוגע בשניהם אנושות. גוהן יוצא להילחם על חיי חבריו. ג"יניו ממשיך בדרכו אל פריז עם הדרגון בולז. פריז מתכנן לפוצץ את הכוכב נאמק.
פרק 65- אל תמות גוהן
גוהן נלחם בריקו והתוצאות הרות אסון. צ"יצ"י חשה בכך שמשהו אינו כשורה עם גוהן ומנסה לעזור לו, אך נכשלת. פריז מנסה להפעיל את הדרגון בולז, אך נכשל. החללית של גוקו סוף סוף נוחתת.
פרק 66- כח חזק במיוחד
סון גוקו נוחת סוף סוף על כוכב נאמק. הוא עוזר לסון גוהן ולקרירין להתאושש ומחסל בקלילות את ריקו רב העוצמה. סון גוקו עוזר גם למקיטה להתאושש וכוח הלחימה המפתיע של סון גוקו גורם למקיטה לחשוב שסון גוקו הוא הגיבור האגדיסופר סאיה" שנעלם לפני אלף שנה משבט הסיאנים.
פרק 67- ג"ייס וברטר תוקפים את סון גוקו
ג"ייס וברטר מחליטים להילחם עם סון גוקו כדי לנקום את תבוסתו של ריקו. הם מנסים תחבולות שונות אבל סון גוקו מפתיע אותם והם לא מצליחים אפילו לגעת בו.
פרק 68- קפטן ג"ניו מופיע בזירה
ג"ייס חוזר להזעיק את קפטן ג"יניו והקפטן נחוש בדעתו לחסל את סון גוקו אחד ולתמיד. גוקו מרגיש שג"יניו הוא לוחם מיוחד ומנסה לרתום את מקיטה לצד שלו. מקיטה מעמיד פנים שילחם עם גוקו אבל הוא מסתלק מזירת הקרב ברגע באחרון.
פרק 69- סון גוקו מראה את כוחו האמיתי
ג"יניו וסון גוקו יוצאים לקרב המכריע. בתחילה הכוחות שקולים אבל ג"יניו מכריח את גוקו לחשוף את כוחו האמיתי ולעשות מפגן אנרגיה. התוצאה מפתיעה גם את ג"יניו המגלה שסון גוקו הרבה יותר חזק ממנו.
פרק 70- ג"ניו מודה בחולשתו
קפטן ג"יניו מודד את רמת האנרגיה של גוקו ומגלה שהיא הרבה יותר גבוהה משלו. הוא מתחיל לחשוד בכך שגוקו הוא "סופר סאיה" האמיתי אבל אחרי שגוקו מסרב להרוג את ג"יניו וג"ייס לחינם, הוא מחליט שגוקו אינו לוחם אמיתי. בינתיים מופיע אדון פריז אצל גורו ומנסה להוציא ממנה את סוד הכדורים באיומים, אבל גורו לא מתרשמת .
פרק 71- סון גיקו הופך לגיניו
בורמה יוצאת למסע על האופנוע ופוגשת דרקונים שמסכנים את חייה, ברגע האחרון מופיעים קרירין וגוהן ומצילים אותה, אבל הם נעלמים יחד עם המכ"ם במרדף הנצחי אחרי כדורי הדרגון בול. באותו זמן מחליט קפטן ג"יניו להחליף את גופו בגוף של סון גוקו במטרה לנצל את הכוח שלו למטרותיו הזדוניות ולרמות גם את קיררין וגוהן שממשיכים לחפש את הכדורים. ג"יניו יוצא לדרך וסון גוקו ההמום אינו יודע כיצד להשתמש בגוף הדוחה שעומד לרשותו.
פרק 72- כדורי הדרגון בול נמצאים
מקיטה מגיע לחללית של פריז לפני כולם ומציב מארב לגוהן וקרירי. ג"יניו, שלקח את גופו של גוקו, מגיע למקום ולוקח זמן עד שגוהן וקרירין מבינים שגוקו לא נמצא בתוך הגוף שלו, אלא ג"יניו. ברגע האחרון ,מופיע גוקו בגופו של ג"יניו ומסבירלג"יניו שאין לו סיכוי להגיע לרמת האנרגיה שלו משום שניתן להגיע לרמה גבוהה רק אם הגוף והנפש מחוברים. ג"יניו ניסה ולא הצליח להשתלט על הנשמה של גוקו.
פרק 73- הוא לא אני
קרירין וגוהן יוצאים להילחם בג"יניו בעידודו של גוקו הנמצא בגופו של ג"יניו. בתחילה ג"יניו אינו מסתגל לגוף של גוקו ומראה סימני חולשה בקרב, אבל לאחר זמן מה הוא מתעשת ומצליח להביס את השניים. הוא עומד להרוג את גוהן בדיוק ברגע בו מופיע מקיטה, שהתחזק בזכות הפציעות מהקרב הקודם. מקיטה מביס את ג"יניו בקלי קלות , ומפחיד את גוקו גוהן וקרירין שלא יודעים כיצד יש להתייחס לכוח החדש שהופיע בזירה.
פרק 74- טעות מעולה ג"יניו הופך לצפרדע
גוקו, שגופו נחטף על ידי ג"יניו, הצליח לחזור לגופו. ג"יניו מנסה לחטוף גם את גופו של מקיטה, אך ברגע אחרון גוקו מפריע לשינוי הצורה של ג"יניו, וג"יניו הופך לצפרדע. גוקן וחבריו שניצחו את ג"יניו, מתכוננים עתה למלחמה נגד פריז. גוקו נכנס לתוך קפסולה מיוחדת כדי לקבל טיפול ולהבריא. גוהן וקרירי לובשים שריון סאיאני מחומר מתקדם. בינתיים, בזמן שגוקו מקבל טיפול, קרירין מחליט למצוא את גורו כדי ללמוד ממנה את הסיסמא המזמנת את הדרגון.
פרק 75- פורנגה זאת הסיסמה
קרירין שהלך לחפש אחר גורו כדי לקבל ממנה את הסיסמה לזימון הדרגון, נפגש עם דנדה בדרך. דנדה נשלח ע"י גורו אל גוקו וחבריו כדי לתת להם את הסיסמה. כשקרירין חוזר לגוהן עם דנדה מקיטה נח, וזוהי הזדמנות מעולה לזמן את הדרגון! אך ברגע אחרון, פריז מגיע אל גוהן וקרירין.
פרק 76- שלוש משאלות מתגשמות
גוהן, קרירין ודנדה מזמינים את הדרקון הענק פורונגה, בעזרת כדורי הדרגון-בול. פורונגה יכול להגשים שלוש משאלות. כיוון שניתן להשיב לחיים רק אדם אחד בכל פעם, פיקורו מציע תוכנית שתאפשר בסופו של דבר להשיב לחיים את כולם. אך בעקבות הופעתם של מקיטה ושל פריז על הכוכב נאמק, נראה שתוכניתו של פיקורו לא תוכל לצאת לפועל.
פרק 77- איחודם של פיקורו ונייל
מקיטה נאבק בפריז, כאשר ברקע גוהן וקרירין מנסים לסייע למקיטה בכל כוחם. הם לומדים על יכולתו של פריז לשנות צורה, וגם על העוצמה הבלתי מבוטלת שיש למקיטה.בו בזמן, פיקורו פוגש בנלי הלוחם הנאמקי האחרון, שמציע לו להתאחד עמו כדי לזכות ברמת כוח גבוהה יותר.
פרק 78- פריז משנה צורה
מתחיל הקרב, מקיטה, קרירין וגוהן נגד פריז, אך גוקו עדיין לא יוצא מה"מדיקל משין". פריז מסביר לכולם על הקרע בין הסאיאנים לבין פריז. פריז מתחיל להשתנות והעוצמה האנרגטית שלו מגיעה ליותר ממיליון! אחרי ההשתנות, דוקר פריז את קרירין בעזרת קרניו ללא מאמץ. האם זהו הסוף של קרירין?
פרק 79- ההתקפה העצומה של גוהן
ההשתנות של פריז מסתיימת ופריז נעשה ענק עצום. יש לו מהירות ועוצמה בלתי רגילים. פריז דוקר את קרירין ללא מאמץ וללא נסיון התנגדות מצדו של קרירין. הכעס והעצב מדליקים את גוהן, אבל, פריז הוא ענק חזק וכל כך זריז. עכשיו גוהן נמצא בסכנה גדולה. האם גוקו ופיקורו יוכלו להציל אותו?
פרק 80- פיקורו מופיע
קרירין נפצע קשה מאוד. גם גוהן בסכנה גדולה מתוקפנותו של פריז. למרות ההתקפה המשותפת של שלושתם בבת אחת, פריז אפילו לא נפצע. כשכמעט נעלמת כל התקוה לנצחון, מגיע לפתע פיקורו עם עוצמה אנרגטית הרבה יותר חזקה מזו שהיתה לו בעבר.
פרק 81- פריז נבהל
סוף סוף פיקורו מגיע למקום הקרב, וברשותו עוצמה חזקה מאד. מתבר שפיקורו התאחד עם נאיל וקבל אנרגיה מאוד חזקה. פריז מתרגש וגוהן, קרירין ומקיטה פשוט בוהים בקרב של שני הלוחמים החזקים.
http://www.megaupload.com/?d=I2K1ZJ1V
פרק 82- שינוי הצורה השני של פריז
פיקורו נלחם בפריז שמשנה שוב את צורתו והופך למפלצת חזקה ביותר. גוקו אינו יכול להגיע אל חבריו ולעזור להם. מקיטה מתכנן שייפצע ואז דנדה יחזיר אותו לחיים וכך יהיה חזק יותר מאי פעם. לבסוף פריז פוצע את פיקורו.
http://www.megaupload.com/?d=LU9AOPTZ
פרק 83- איני רוצה להציל את מקיטה
פריז מסיים לשנות את צורתו והופך למפלצת מפחידה. פיקורו נפצע קשה אך דנדה מרפא אותו ופיקורו חוזר לעצמו. לאחר שמקיטה משכנע את קרירין לפגוע בו על מנת שיוחזר לתחייה ויתחזק, דנדה מסרב לרפא אותו. לאחר תחינותיו של פיקורו, הוא נעתר לבקשתו. הכול עדיין מחכים לגוקו.
פרק 84- מוות דנדה
הדבר הראשון שפריז עושה בצורתו החדשה זה להרוג את דנדה כדי שלא יוכל להחיות שוב את חבריו. פיקורו, קרירין וגוהן מנסים להילחם בו ונכשלים. מקיטה, שמתגאה בכך שהוא סופר סאייאה יוצא להילחם בפריז אולם גם הוא נכשל.
פרק 85- גוקו מתאושש
מקיטה מגלה שלא עוזר לו להיות סופר סאייאה כשמדובר בפריז. פריז מתעלל בו ומקיטה פשוט חסר אונים. כשגוהן מנסה לעזור לו, פיקורו עוצר בעדו ואומר לו שאין טעם. גוקו סוף סוף מחלים ועומד לצאת לדרך על מנת לעזור לחבריו ולבנו.
http://www.megaupload.com/?d=YW76ZVOZ
פרק 86- סופו של מקיטה
מקיטה עומד למות אחרי תבוסה קשה לאדון פריז, וסון גוקו חוזר סוף סוף לזירה בכוחות מחוזקים.על ערש דווי, מספר מקיטה לסון גוקו, שפריז הוא האחראי להכחדתם של בני שבט הסאיאה ומשביע את סון גוקו לנקום את נקמתם של בני שבט הסאיאה. סון גוקו נענה לאתגר ומתכונן לקרב המכריע.
פרק 87- הקרב הסופי מתחיל
סון גוקו ופריז מתחילים את הקרב הסופי. סון גוקו מפגין איכויות לחימה מרשימות, אבל ידו של פריז עדיין על העליונה: הוא יוצר התפרצות של הר געש וכמעט שורף את סון גוקו שניצל ברגע האחרון. גוהן קרירין ופיקורו מביטים בקרב מהצד ומנסים לא להתערב.
פרק 88- שני האויבים
סון גוקו ואדון פריז, בודקים את השטח בהפגנת כוח מרשימה. כל אחד בודק את כוחו של השני ובינתיים הם פשוט מתגרים באיתני הטבע לנוכח עיניהם המשתאות של גוהן קרירין ופיקורו. ועל כדור הארץ , צ"יצ"י מחליטה לארוז את החפצים והצטרף לבנה הקטן גוהן
http://www.megaupload.com/?d=MKCEUCR1
פרק 89- פריז נלחם בלי ידיים
החברים על כדור הארץ מתכוננים לקראת הטיסה לכוכב נאמק, בזמן שפריז וסון גוקו נלחמים בקרב שבו כל אחד מנצח ומפסיד לסרוגין ללא כל הכרעה. בינתיים קפטן ג"יניו שהתגלגל בצפרדע, נכנס לתוך גופה של בורמה היפה ומשאיר אותו בגוף צפרדע מכוער.
http://www.megaupload.com/?d=PFNSK39R
פרק 90- סון גוקו ממשיך להילחם בפריז
הקרב המכריע בין סון גוקו לאדון פריז ממשיך. אדון פריז מתחיל לגלות לסון גוקו את כוחו האמיתי וגוקו מתחיל לגלות סימני חולשה מדאיגים. המלך קאיו צופה לו מפלה וזה מאכזב מאוד את הלוחמים המתים הממתינים לשובם לכדור הארץ. כמו כן, קפטן ג"יניו שגנב את גופה של בורמה פוגש את קרירין, גוהן ופיקורו. הם חושבים שהוא בורמה ולא מבינים למה היא הפכה לפתע למעריצה פתאומית של אדון פריז. על כדור הארץ, ממשיכים החברים להתכונן למסע לכוכב נאמק
http://www.megaupload.com/?d=8NCXF4ML
פרק 91- הפעם אני אנצח
פריז מביס את סון גוקו ועומד להטביע אותו בים, אבל ברגע האחרון שלפני המוות, גוקו מעלה בזכרונו את כל אלה שממתיני לנצחונו ותלויים בו והוא מחליט לא לתת לפריז להרוס את כדור הארץ ולהרוס את כל אהוביו. הוא מנסה שוב את שיטת הלחימה של המלך קאיו ומצליח לצבור כוחות מחודשים.
http://www.megaupload.com/?d=0502V8LR
פרק 92- כדור האנרגיה הגדול
כוחו של סון גוקו במלחמתו נגד פריז הולך ואוזל. קרירין, גוהן ופיקורו, שצופים בקרב, מבינים לאט לאט שסון גוקו מתכוון להשתמש בכדור האנרגיה, בנסיון אחרון לחסל את פריז. בו בזמן, נוחתים חברי כוח ג"יניו על כוכבו של המלך קאיו, ומקימים שם מהומה
פרק 93- כדור האנרגיה של גובו מופיע סופסוף
כדור האנרגיה שסון גוקו מכין כדי לחסל את פריז עדיין איננו מושלם. בינתיים, פיקורו מסתייע בכוחם של קרירין וגוהן, כדי לעזור לגוקו במקרה הצורך. כולם מקווים שפריז לא יבחין בכדור לפני הזמן. באותו הזמן, על הכוכב של המלך קאיו, החברים בכוח ג"יניו מפגינים את כוחותיהם המופלאים. המלך קאיו מטיל על יאמצ"ה טין שן ושיאצו את המשימה לטפל בהם
http://www.megaupload.com/?d=OY2P64VP
פרק 94- העוצמה החזקה של כדור הכוח
גוקו מייצר את "כדור הכוח" כדי לשים קץ לקרב עם פריז. למרות שפיקורו כבר גמור לגמרי, הוא מנסה למשוך עוד זמן כדי שגוקו יצלח להתרכז בכוחו. לבסוף גוקו משלים את כדור הכוח ומנצח את פריז. החברים של גוקו שנמצאים אצל המלך קאיו שמחים ומקבלים כוחות. אבל, בגלל העוצמה הכל כך חזקה של "כדור הכוח", יש חשד שפיקורו וגוקו נפגעו גם הם. איפה גוקו? איפה פיקורו? והאם פריז הפסיד סופית את הקרב?
פרק 95- גוקו הופך לסופר סאייה
גוקו משלים את כדור הכוח ומנצח את פריז. ארבעת הלוחמים הטובים נפגשים וכולם שמחים מאוד. כל החברים אצל המלך קאיו גם הם שמחים. כוכב נמק השתנה מאוד, אבל כבר כולם יכולים לחזור לכדוה"א. אבל, לפתע פריז הנורא והאיום מופיע שוב. בעצם הוא עוד לא מת! פריז מתקיף בפתאומיות, פיקורו נפצע קשה מאוד וקרירי נעלם לגמרי. הכעס של גוקו עבר את הגבול והוא כמעט מאבד את השליטה העצמית. גוקו מצווה על גוהן לחזור לכדור הארץ עם פיקורו ופתאום הוא משנה צורה.
פרק 96- הגיע זמן לנקמה
למרות ההתקפה החזקה של כדור הכוח של גוקו, פריז חוזר כדי להרוג את קרירין, פיקורו, גוהן וגוקו. פיקורו שמונע את הפגיעה בגוקו נפצע אנושות. למזלו הרע של קרירין, הוא מחוסל. גוקו משנה את צורתו.
פרק 97- הכוח עכשיו אצל גוקו
גוקו הפך לסופר סאיאה, ועכשיו הוא חזק מאוד. בכדור הארץ צ"יצ"י, אמו של גוהן, קאמה סן נין- המורה ללחימה של גוקו, ויאג"ירובה – חבר של גוקו, מתכוננים לטוס לכוכב נמק כדי למצוא אותם. הם מצליחים ליצור קשר עם גוהן אבל גוהן יוצא לחפש את בורמה לפני שהוא מסביר להם את הפרטים. פריז מתחיל לפחד מגוקו ומחליט להרוס את הכוכב עצמו .
פרק 98- פריזר נלחם במלוא העוצמה
כוכב נאמק עומד לפני השמדה סופית. גוהן ובורמה מנסים להגיע לחללית שתחזיר אותם לכדור הארץ. בנתיים מצחצחים סון גוקו ופריז את החרבות לקראת הקרב הסופי למגינת ליבו של המלך קאיו, שחושב שסון גוקו נוקט באסטרטגיה מוטעית.
http://www.megaupload.com/?d=HCXEYDQF
פרק 99- עשה משהו גוקו
כוחותיהם של גוקו ואדון פריז שקולים ועדיין אין הכרעה. בינתיים מחליט קאיו לבקש מהדרקון של כדורי הדרגון בול לחזור לחיים יחד עם לוחמי נאמק שנהרגו בידי פריז ואנשיו. הוא מקווה שבעזרת הלוחמים האלה תימנע ההשמדה של כוכב נאמק .
http://www.megaupload.com/?d=KJA0QVKT
פרק 100- המשאלה האחרונה
לוחמי נאמק חוזרים לחיים, וקאיו מבקש שגם גורו תחזור לחיים כי לה יש כוח על כדורי הדרגון בול. בינתיים מחליט סון גוקו לצאת ולעזור לאביו. הוא מתחיל להילחם עם פריז, אבל בעיצומו של הקרב, חוזר סון גוקו לחיים ודורש מבנו לברוח מזירת הקרב.

http://www.megaupload.com/?d=UL3W7V28

פרק 101- אני הבן של סון גוקו
דרקון הדרגון בול של כדור הארץ החזיר את לוחמי נאמק וגורו לחיים, ודרקון הדרגון בול של נאמק מסכים להחזיר את כל מי שנמצא על נאמק לכדור הארץ. סון גוקו מסרב לחזור משום שהוא רוצה לנקום בפריז בכל מחיר. הוא משכנע את קאיו לקבל את דעתו ולאחר שכולם שוגרו לכדור הארץ, נשארים פריז וסון גוקו על נאמק ומתחילים בקרב הסופי.
http://www.megaupload.com/?d=FUIQUZTX
פרק 102- הקרב הסופי
סון גוקו ופריז ממשיכים להילחם על כוכב נאמק שעומד להתפוצץ בעוד מס" שניות. כולם חרדים לשלומו של סון גוקו חוץ ממקיטה שמייחל למותם של סון גוקו ופריז כדי לרשת את מקומם כשליט על בעולם.
http://www.megaupload.com/?d=GV7U3EUH
פרק 103- לא יכול להפסיק לרעוד
כוכב נאמק עומד להתפוצץ בכל רגע והקרב בין סון גוקו לפריז ממשיך. בתחילה הכוחות היו שקולים אבל גוקו מתחיל לגבור על פריז שכוחותיו הולכים ואוזלים.
גוקו מנסה להחליש את פריז באמצעות השפלות מילוליות ופריז אכן מאבד אנרגיה ונחלש.
על כדור הארץ מנסה בורמה לנחש את העתיד ולגלות אם סון גוקו יצליח לחזור הביתה בשלום.
http://www.megaupload.com/?d=E91IPF0M
פרק 104- סופו של פריז
הקרב על כוכב נאמק נמשך. בינתיים מקיטה מתחיל לחלום על שליטה מוחלטת ביקום אחרי מות שני הנפילים, אבל העניינים אינם פועלים לפי התכנית שלו. סון גוקו מנצח את פריז בקרב. הוא מתכוון לעזוב אותו על נאמק ולחזור לכדור הארץ, אבל ברגע האחרון הוא מרחם על פריז ונותן לו מעט מכוחו.
פרק 105- פריז מפסיד, מכה חזקה עם כל הכוח
גוקו ניצח את פריז. פריז מבקש סליחה ומקבל מגוקו מעט מהעוצמה האנרגטית שלו מתוך רחמים. פריז שמשתגע מהעובדה שהפסיד לגוקו בקרב, מנסה שוב להרוג אותו. גוקו נאלץ להרוג את פריז. הנמקים שבינתיים ברחו לכדור הארץ, חיים בשלווה, אך מגיע הסוף של חיי הסבא הגדול. הנמקים מתכנסים כולם ביחד, ומחליטים מחדש לשמור את השלום והשלווה של החיים הנמקים.
פרק 106- כוכב נמק מתפוצץ
גוקו ניצח את פריז. אבל הוא לא מצליח לברוח מכוכב נמק שעומד להתפוצץ. גוהן לא יכול להאמין במותו של אביו. מקיטה שמח ומתחיל לדבר על כיבוש היקום שוב פעם. מה יהיה בעולם שגוקו לא נמצא בו?
http://www.megavideo.com/?d=V29NTKBC
פרק 107- כל לוחמי Z חוזרים לחיים
גוקו ניצח את פריז. אבל ביחד עם כוכב נמק, הוא נעלם. בכדור הארץ נמצאים הנמקים, בורמה, גוהן, פיקורו, ומקיטה. הם החליטו לקרוא לנשמות של גוקו וקרירין לכדור הארץ באמצעות הדרגון בול ואז להחיותם. קרירין, יאמצ"ה, טין-שן-הן, ושיאצו, חוזרים לחיים. הגיע זמן להפרד מהנמקים. הנמקים מבקשים מהדרגון בול להעביר אותם לכוכב אחר. ועכשיו, בכדור הארץ, עוברת תקופה שקטה ושלווה.
http://www.megaupload.com/?d=GQTX8JDM
פרק 108- גן עדן בפניקה, האם שומר יהיה גוד
גוקו עוד לא חזר לכדור הארץ, אבל בינתיים עוברים ימים שקטים ולקורירין יש אפילו חברה… אחרי הקרב האכזרי נגד פריז, אנשים חיים בשקט ובשלווה. לפתע מגיע מעולם השדים שומי, האויב של גוד
וגוקו שחזר כדי להלחם ולקחת את התפקיד של גוד. העולם שוב לקראת סכנה, אך אף אחד לא יודע מכך
פרק 109 – ערפל שחור נורא ואדום. כולם הפכו לשדים
בכדור הארץ, כולם גרים בשלום. אבל בעולם של גוד, שומי השד הרע נלחם בגוד ולוקח את מקומו בכוח. שומי וארבעת המלכים מפזרים את " הערפל הרע". קאמה-סן-נין, בורמה, צ"יצ"י ויאמצ"ה שואפים את הערפל והופכים להיות לשדים. גוהן וקרירין בסכנה. פיקורו מופיע. האם הוא יצליח להציל אותם?
http://www.megaupload.com/?d=BN1T1B75
פרק 110 – גן עדן הופך לשדה קרב. פיקורו חוזר להיות
בגלל "הערפל הרע" ששומי שחרר, כל החיות שנמצאות בכדור הארץ הפכו לשדים, כולל בורמה, יאמצ"ה, קאמה סן נין וצ"יצ"י. פיקורו שבא לעזור לגוהן וקרירין שבמקרה לא שאפו את הערפל, מציע להם ללכת אל גוד ולקחת משומי את ה"מים הטהורים של גוד" שמאפשרים להחזיר את כל החיות למצב שהיה לפני שאיפת הערפל. גוהן וקרירין מגיעים לשומי. ושם הם נפגשים עם פיקורו שהפך לשד!
פרק 111 – הקרב על נשמתו של פיקורו
גוהן וקרירין נפגשים עם שומי וחבורת אנשי התבלין. הם רוצים למצוא את המים השמיימים ולהציל את חבריהם שהפכו לשדים, אבל הם נקלעים לקרב קשה במיוחד עם אנשי התבלין. לבסוף שומי משסה בהם גם את פיקורו, שהפך גם הוא לשד.
http://www.megaupload.com/?d=YHU20DU2
פרק 112- להפשיר את הלב האמיתי
שומי שולח את פיקורו לחסל את קרירין וגוהן, ופיקורו ממלא את המשימה. לרגע נראה שהוא יחסל את תלמידו האהוב גוהן אך לפני הסוף מסתבר שפיקורו שמר כל הזמן על זהותו האמיתית, והעמיד פנים שהוא נלחם עם גוהן, כדי להציל את גוד ופופו!
פרק 113 – כוחות הרשע מתחזקים
פיקורו וקרירין חושפים את עצמם ומסתבר ששומי לא הצליח להפוך אותם לשדים. הם משחררים את גוד ופופו והשניים יוצאים לבאר הרוחות כדי לפזר את המיים השמיימים בעולם בעזרת שבע רוחות תבל.
http://www.megaupload.com/?d=XNMWTEY5
פרק 114 – מסתורי האזור הקדוש
פופו וגוד נכנסים לאזור הקדוש, אבל האלים הקדומים מערימים מכשולים בדרכם לבאר הרוחות. בינתיים נלחם שומי עם פיקורו על האדמה אבל ככל שגוד הולך ונחלש באזור הקדוש, פיקורו מאבד את כוחותיו על הארץ. סון גוהן מנסה לעזור לו אך כוחו דל מול כוחו העצום של שומי.
http://www.megaupload.com/?d=I9M42O3J
פרק 115 – האזור המת
פופו וגוד ממשיכים לפלס דרך לבאר הרוחות, אבל הדרך ארוכה וקשה. בנתיים שומי מאיים לחסל את קרירין פיקורו וגוהן ולכלוא אותם לנצח באזור המת.
http://www.megaupload.com/?d=OB1VVW48
פרק 116 – גוהן הורס את כוכב הקסם השחור
גוד מפזר את המים השמיימים לבאר הרוחות ומציל את תושבי העולם וגוהן מחסל את כוכב הקסם השחור וגורם להעלמותו של שומי מזירת הרשע. כדור הארץ ניצל באופן זמני.
http://www.megaupload.com/?d=PGXFK5MR
פרק 117 – מטרתו של קרירון
קרירין מנסה לקנות את אהבתה של מרון. הוא רוצה כ"כ שהיא תישאר איתו ולא תבחר בגבר עשיר יותר שמוכן אפילו לסכן את חייו בחיפוש אחר המתנה המושלמת "דמעת בת הים".
פרק 118 – אני אנצח את פריז
אביו של גוהן עדיין לא חזר לכדור הארץ, לכן גוהן ואמו מאד מתגעגעים. גוקו כנראה לא הצליח להרוג את פריז שחוזר שוב וברצונו לתקוף ולהשמיד את כדור הארץ, כאשר הוא הרבה יותר מחוזק מבעבר
http://www.megaupload.com/?d=SO929IQJ
פרק 119 – תראה אבא כדור הארץ
פריז חוזר לכדור הארץ ויחד עם אביו "מלך הקרח" מתחיל בהרס של הכוכב כולו.
פרק 120 – פריז פוגש גיבור על חדש
אדון פריז עומד להרוס את העולם, אבל ילד מסתורי מופיע בזירה , הופך לסופר סאיה ומחסל את פריז בקלי קלות לפני שכדור הארץ נהרס.
פרק 121 – מי הוא הלוחם המסתורי?
הנער טראנקס מחסל את פריז ואת אביו. הוא מבשר ללוחמים שסון גוקו עומד לחזור בעוד שלוש שעות. הם מתייחסים אליו בחשדנות אבל בסופו של דבר מסתבר שהנער צדק וסון גוקו אכן מגיע בשעה המיועדת.
http://www.megaupload.com/?d=V14HX47E
פרק 122 – הילד המיסתורי מגלה את האמת
הילד המסתורי מספר לסון גוקו שהוא בנם העתידי של מקיטה ובורמה, והוא הגיע מהעתיד כדי לתת לסון גוקו תרופה ממחלה שהוא עתיד לחלות בה. אנשי העתיד רוצים שסון גוקו יישאר בחיים כדי לעזור להם בקרב עתידי עם מפלצות שאמורות להחריב את העולם.
פרק 123 – הטכסיס הקטלני של סון גוקו
בורמה מציעה לגיבורים לחסל את ד"ר גי"רו לפני שיצור את המפלצות, אבל הגיבורים טוענים שלא ניתן לשנות את מהלך ההיסטוריה וכל אחד מהם חוזר הביתה ומתחיל להתאמן לקראת הקרב הגדול.
http://www.megaupload.com/?d=JEX8K08V
פרק 124 – הלוחמים מתכוננים לקרב המכריע
כל הגיבורים מתאמנים לקרב הגדול. מקיטה מתיש את עצמו ונפצע.
http://www.megaupload.com/?d=LBU8DOGA
פרק 125 – האתגר החדש של סון גוקו
צ"יצ"י שולחת את פיקורו וגוקו ללמוד נהיגה ומסתבר שהם לא מצליחים להשתלט על מכונית פשוטה. גוקו ופיקורו חוזרים הביתה וממשיכים להתאמן לקרב הגדול. גם מקיטה מתיש את עצמו באימונים מפני שמטרתו היא לנצח את גוקו ולהפוך לסופר סאיה.
פרק 126 – אנדרואידים, הרוצחים בדם קר הגיעו לבסוף
לפי הנבואה מהעתיד, שני אנדרואידים מגיעים והחבורה מתכוננת להילחם בהם.
http://www.megaupload.com/?d=MWPG38LF
פרק 127 – היזהר גוקו, אנדרואידים יכולים לקלוט
האנדרואידים משמידים את העיר והחבורה עפה להילחם במקום אחר. בסוף מתברר לאנדרואידים שגוקו הוא סופר סיאן.
פרק 128 – גוקו נפגע פעמיים: גם מחלה וגם אויבים
בעוד גוקו נלחם באנדרואידים מתברר שהם קולטים את האנרגיה שלו וגם הוא חולה במחלת לב נגיפית. צרות בצרורות בדרך.
http://www.megaupload.com/?d=VGW5SOOL
פרק 129 – מקיטה מגלה שדמו הוא של סופר סיאן
גוקו גוסס לאחר הקרב עם האנדרואידים וכאשר מגיע מקיטה כולם מופתעים לגלות שהוא סופר סיאן.
http://www.megaupload.com/?d=UYT45X9V
פרק 130 – הסוד של ד"ר ג'ירו
מקיטה מחסל את אנדרואיד19 לאחר ששאב חלק מהאנרגיה שלו ואנדרואיד 20 מתחבא בין ההרים הסלעיים.
פרק 131 – עובדות מדהימות מתגלות: מי הם האנדרואידים

הקרב ממשיך כאשר טראנקס חוזר מהעתיד ומגלה שהחבורה נלחמת נגד האנדרואידים הלא נכונים.

פרק 132 – לך אחרי דר' ג'ירו ומצא את מעבדתו
הלוחמים מגלים כי דר' ג'ירו אינו אלא אנדרואיד, הם מחליטים למצוא את מעבדתו לפני שיפעיל את האנדרואידים האחרים, מספר 17 ו 18. בינתיים, מגלה בורמה כי התינוק שבידיה הוא טראנקס שכרגע היא רואה מול עינייה. טראנקס מנסה לעצור את מקיטה, למרות חוסר החיבה ביניהם, מפני שהוא אביו.
http://www.megaupload.com/?d=QT8BC4GM
פרק 133 – הסיוט מתחיל – 17 ו-18 מתעוררים
כולם טסים לחפש את המעבדה של דר' ג'ירו: מקיטה כדי להלחם באנדרואידים 17 ו 18, וטראנקס בעקבותיו כדי לעצור אותו ולשכנע אותו להמתין לסון גוקו. קירירין פיקורו וטין, טסים כדי לחסל את האנדרואידים לפני שיתעוררו. אך כולם מגיעים מאוחר מידי. 17 ו 18 התעוררו וניטרלו את שליטת דר' ג'ירו בהם… אך האם הם באמת חזקים כמו שטראנקס סיפר?
http://www.megaupload.com/?d=LBUDLJI4
פרק 134 – הנשק המושלם להרוג את גוקו
האנדרואידים התעוררו, וחיסלו את יוצרם, דר' ג'ירו. הם מעירים גם את אנדרואיד 16, אב טיפוס, שדר' ג'ירו הגדיר ככשלון. מקיטה מתעקש לרדוף אחריהם כדי להלחם איתם. אך לפני שהוא עוזב, הוא מגלה לטראנקס שאחרי שיחסל אותם, הוא רוצה לחסל גם את סון גוקו, הנאבק עדיין במחלתו. בסיום הפרק, עומד מקיטה מול שלושת האנדרואידים ומזמין אותם לקרב.

פרק 135 – אנדרואיד יפה פרצוף וכוח אין סופיאנדרואיד 18 יוצא להילחם עם מקיטה. מקיטה שהפך לסופר סאיה חושב שיוכל להביס את האנדרואידים לבדו ודחה את עזרתם של לוחמי הדרגון בול. במשך הקרב הוא הולך ונחלש ונמצא בסכנת חיים אמיתית.
http://www.megaupload.com/?d=8LZY7M4F
פרק 136 – מי יכול להילחם במפלצת ולהציל את העולם?
האנדרואידים נלחמים במקיטה, מקיטה נחלש וטראנקס נחלץ לעזרתו כשהוא נחשף כסופר סאיה. כל הלוחמים נחלצים לעזרה חוץ מקרירין, אבל כולם מובסים ומתחילים לגסוס.
http://www.megaupload.com/?d=WCSSTYEG
פרק 137 – ההחלטה של פיקורו
הקרב עם האנדרואידים הגיע למבוי סתום, וכדי לנסות ולהציל את המצב, חוזר פיקורו למצבו כפיקורו השטני. הוא מחליט להתאחד עם גוד ולהחזיר לחיים את לוחם נאמק האגדי בתקווה שהוא יצליח.
http://www.megaupload.com/?d=KN3GV2BH
פרק 138 – נשק על: האנדרואידים סוגרים על גוקו: הפרק בדיבוב יפנית עם תרגום עברית
שלושת האנדרואידים מוצאים מכונית, גונבים אותה, ומפגינים את כוחם הרב לכל מי שמנסה לעמוד בדרכם. גוקו מחלים לאט מהמחלה וברגע שטראנקס וקירירין מגיעים אל ביתו, הם לוקחים אותו למקום מסתור לפני שהאנדרואידים מגיעים אליו. פיקורו מגיע אל גוד, כדי לאחד כוחות, אך גוד זקוק להוכחות שאנדרואידים אכן רעים כל כך.
http://www.megaupload.com/?d=VFPFXP3G
פרק 139 – בורמה מוסרת הודעה המנבאת שחורות
מאסטר רושי מתלהב מבישוליו של שיאצו, עד שטין שן הן מגיע ולוקח אותו לאימון המיוחד. קירירין טראנקס ויאמצ'ה לוקחים את גוקו גוהן וצ'יצ'י אל מקום המבטחים, ובדרך גוקו חולם חלום נורא וסופני. בורמה מתקשרת ומספרת כי נמצאה מכונת זמן, זהה לזו בה הגיע טראנקס.
http://www.megaupload.com/?d=4OU3MKS5
פרק 140 – ביצה סרוחה : טראנקס משותק מפחד
קירירין מספר למאסטר רושי מה קרה עד עכשיו, הם מבינים כי הם נמצאים כרגע במקום הכי מסוכן בעולם, מפני שלשם יגיעו האנדרואידים. גוהן טראנקס ובורמה נפגשים ליד מכונת הזמן הנוספת שהתגלתה, ומוצאים שם נשל עור של יצור גדול ודוחה. לגוד יש תחושות בטן סופניות לגבי העולם, והוא משתף את פיקורו בתחושות.
http://www.megaupload.com/?d=IB2LH7PM
פרק 141 – הולדת הסופר נאמאק מול האויב הלא מוכר
שאריות עור של יצור לא מוכר מתגלים על כדור הארץ. יצור זר לחלוטין המכיל בתוכו כוחות על, הורג והורס את כל מה שנקלע לדרכו.
http://www.megaupload.com/?d=X1NOL3QQ
פרק 142 – גל קמיהמי – מפלצת עם רוחו של גוקו
מפלצת איומה מנסה להשתלט על כדור הארץ. מפלצת בעלת כוחות על המכילה בתוכה את הרוח של אחד מהסופר סאיהני. איך ילחמו מול מפלצת זו?

פרק 143 – האנדרואיד השנוא וההרסני "סֶל"
הקרב הגדול בין פיקורו והמפלצת האיומה מהעתיד מתקיים בשיא כוחו. פיקורו נלחם, אך המפלצת חזקה יותר.
http://www.megaupload.com/?d=FJITEGIC
פרק 144 – פיקורו עושה טעות חמורה
לוחמי הדרגון בול פוגשים את סל, מפלצת שיצאה מהמחשב של ד"ר ג'ירו. סל צריך להתאחד עם אנדרואידים 17 ו 18 כדי להפוך למפלצת הכי חזקה בעולם. הוא מתכונן לקרב עם 18 ו 17 באמצעות שאיבת אנרגיה של בני אדם שחיים על כדור הארץ. פיקורו ושאר הלוחמים מנסים לחשוב על דרך פעולה כדי לחסל אותו.
http://www.megaupload.com/?d=GYGT8FX0
פרק 145 – מהו סוד היצירה של סל
קרירין וטרקנס חוזרים במכונת הזמן לתוך המעבדה של ד"ר ג'ירו במטרה לנסות להשמיד את המחשב שלו ולמנוע את יצירתו של סל. בינתיים סון גוקו חוזר לקו הבריאות.

פרק 146 – האם גוקו יצליח להגדיל את כוחו של הסופר סאיה?
סל זורע הרס וחורבן בכל מקום וחבורת הלוחמים אינה מצליחה לאתר אותו, בינתיים חוזר סון גוקו לתפקוד מלא, ומחליט שגם הוא צריך לנסות להגדיל את כוחו של הסופר סאיה.
http://www.megaupload.com/?d=S9G25KRZ
פרק 147 – חיפזון באימונים כדי להתעלות על סופר סיאן
גוקו מחלים ומחליט להתאמן כדי להתעלות על סופר סיאן. לאימונים הוא לוקח אתו את גוהן, מקיטה וטראנקס. פיקורו מתחיל להילחם באנדרואידים.
http://www.megaupload.com/?d=9LO848DP
פרק 148- סל המפלצתי מגיע לעיר
פיקורו ממשיך להלחם באנדרואיד 17 כאשר סל מאתר אותם ומגיע כדי להתאחד עם האנדרואידים.
http://www.megaupload.com/?d=3Q1RI4A3
פרק 149 – הקדמה לאיחודו של סל
פיקורו ואנדרואיד 17 נלחמים בעוד סל מגיע למקום. בינתיים בורמה מגלה את נקודות התורפה של האנדרואידים.
http://www.megaupload.com/?d=IPXGB9QL
פרק 150 – פיקורו נגד סל הבלתי מנוצח
פיקורו מנסה למנוע מסל לשאוב את כוחותיהם של האנדרואידים אך נכשל.

פרק 151 – המוצא האחרון: האנדרואיד השקט
סל מנסה לשאוב את אנדרואיד 17 אך אנדרואיד 16 מציל אותו.
http://www.megaupload.com/?d=GDTAK69G
פרק 152 – סל המפלצתי בלע את אנדרואיד 17!
סל בולע את אנדרואיד 17 וטינשנאן מנסה לעכב אותו לפני שיבלע גם את 18.
http://www.megaupload.com/?d=KLXPOVFJ
פרק 153 – כדורי האנרגיה של טין שן האן
טין שן האן מנסה לחסל את סל באמצעות כדורי האנרגיה שלו אבל בינתיים אנרגית החיים של טים שן האן הולכת ונחלשת בעיצומו של הקרב וגוקו יוצא לחלץ אותו ואת פיקורו מציפורניו של סל.
פרק 154 – סל המפלצתי מתחיל במתפקת המחץ-
מקיטה יוצא מחדר הזמן והנשמה, אחרי שהצליח להגדיל את כוחו של הסופר סאיה, ולהפוך לגיבור על ומחליט לצאת להביס את סל לבדו. בינתיים סל ממשיך לחפש את אנדרואיד 18 והורס כל אי שיש לו חשד שהיא מסתתרת בתוכו.
חסר לנו את הפרק כרגע
פרק 155 – מקיטה מתגלה במלוא עוצמתו
מקיטה הופך ללוחם רב עוצמה שכוחו גדול אף מכוחו של סל. הוא מתכונן לקרב הסופי עם סל ועושה הפגנת כוח שמרשימה את סל מאוד. בינתים ממשיכים אנדרואידים 16 ו- 18 להסתתר מפניו וגוקו וגוהן נכנסים לחדר הזמן והנשמה כדי להעביר את גוהן סדרת אימונים שתהפוך גם אותו לסופר סאיה.
http://www.megaupload.com/?d=ZQNVEJCE
פרק 156 – נא להשתחוות למקיטה גיבור העל
מקיטה שהפך לגיבור על בעל כוח עצום יוצא לבדו להילחם בסל. בתחילה סל מזלזל בו, אבל אחר כך מסתבר שהכוחות שקולים ומקיטה באמת קרוב לניצחון.
פרק 157 – השחצנות המסוכנת של מקיטה
מקיטה גובר על סל, הוא יכול לחסל אותו אבל מכיוון שהוא לוחם שחצן וגאה מדי הוא מחליט שזה מתחת לכבודו לחסל אותו. סל מצידו זועם על העלבון שבתבוסה וממשיך לחפש את 18.
http://www.megavideo.com/?d=EXAQMZYI
פרק 158 – להרוג את אנדרואיד 18 או לא להרוג אותו?
קרירין מפספס את ההזדמנות היחידה לחסל את אנדרואיד 18 ומקיטה שיכול היה לחסל את סל ולהציל את העולם נותן לו ללכת לחופשי כדי לשאוב את 18, משום שמקיטה רוצה להוכיח לסל שהוא יהיה חזק ממנו גם כשסל יהפוך למפלצת שלמה.
http://www.megavideo.com/?d=RHM6F5BG
פרק 159- עכשיו הגיע המשבר הגדול ביותר
סל בולע את מס' 18 והופך לגוף מושלם.
http://www.megavideo.com/?d=60PZIA5N
פרק 160 – סל, שטן ההרס
סל הופך לגוף אחד ושלם ובינתיים גוהן הופך לסופר סיאן.
http://www.megaupload.com/?d=7ZTKZ6GW
פרק 161 – מקיטה בסכנה
מקיטה נדהם לגלות שכוחו של סל עצום מכפי שחשב.
http://www.megaupload.com/?d=2DOSHK2X
פרק 162 – טראנקס שובר את גבולות הסופר סיאן
סל נלחם במקיטה המאבד את הכרתו. טראנקס נחלץ לעזרתו וכוחותיו מדהימים.
http://www.megaupload.com/?d=F5SJ55V5
פרק 163 – זעמו של טראנקס מציל את אביו
טראנקס מתחיל להילחם בסל אך הקרב עדיין לא הוכרע. קרירין מוציא את מקיטה מכלל סכנה.
קרדיטים:
פרק 164 – טראנקס, האיש ששרד את הגיהנום
טראנקס מספר על הגהנום שעבר בעתיד וסל מספר על היווצרותו ע"י ד"ר ג'ירו.
http://www.megaupload.com/?d=YJ7WRA1O
פרק 165 – נקודת החולשה של סופר טראנקס
טראנקס לא מצליח לנצח את סל ונכנע. סל מאפשר לו להתחזק עוד יותר וקובע תחרות אומנויות לחימה לעוד עשרה ימים!
אין לי את הפרק כרגע
פרק 166 – מסתורי תחרות אומנויות הלחימה העולמית
החבורה מנסה להבין מה זומם סל ובינתיים נזכרת בתחרויות קודמות.
http://www.megaupload.com/?d=P7B1XJMA
פרק 167 – תוכניתו של סל מגיעה לרייטינג של מאה אחוז
סל משתלט על תחנת טלוויזיה ומכתיב את כללי תחרות אומנויות הלחימה העולמית.
http://www.megaupload.com/?d=FLOXRWVW
פרק 168 – האב הגיבור ובנו צריכים לצאת החוצה
סון גוקו יוצא מחדר הזמן והנשמות, להפתעת כולם הם מתנהגים בצורה רגילה ומבקשים אוכל. גוקו הולך לפגוש את סל, כדי להעריך את כוחו. הוא מבטיח שישתתף בתחרות בתנאי שסל לא יפגע באיש עד אז. אחר כך חוזר גוקו אל הלוחמים ומודיע להם שאין לו את הכוח להביס את סל אבל אין לו כוונה להיכנס לחדר הזמן והנשמות בשנית.
http://www.megaupload.com/?d=C5X4Y7H7

פרק 169 – סון גוקו וגוהן צ'אן לא מתרגשים משום דבר
חבורת הלוחמים מנסה להתאמן לקראת התחרות בכל האמצעים העומדים לרשותה. כולם פוחדים חוץ מסון גוקו שנראה שאנן ורגוע למרות שהוא מודה שסל הרבה יותר חזק ממנו. גוקו וגוהן מבלים את הזמן שנותר לתחרות בדיג אכילה ובילויים ואיש אינו מבין את הכוונה שעומדת מאחורי כל זה.
http://www.megaupload.com/?d=1IRWK5FX
פרק 170 – גוהן צ'אן חושף את כוחו
גוקו מעביר את הזמן שנותר עד למועד התחרות של סל בבטלה. גוהן נשלח לחפש תבלינים ומגיע לעיירה שכל תושביה אחוזי פחד מסל. אחר מבריוני העיירה מנצל את הפחד הזה, כדי להשתלט על נכסי התושבים באמתלא של בניית מקלט לשעת חרום.
http://www.megaupload.com/?d=S3W5XBSM

 קרדיט לאתר יבויה

דרגון בול קאי

פרק 1: http://www.videobb.com/watch_video.php?v=whgXYYNZnRNi

פרק 2:http://www.videobb.com/watch_video.php?v=88tk3Ov9Js7I

פרק 3:http://www.videobb.com/watch_video.php?v=TCUEBHtXdpJw

פרק 4:http://www.videobb.com/watch_video.php?v=VRctr2mHmMvm

פרק 5:http://videobb.com/watch_video.php?v=aZr1kURNKIK5

פרק 6:

מודעות פרסומת

3 תגובות על “דרגון בול Z לצפייה ישירה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s